Projekt
Služby: Jednoduchá webstránka, rozpočet: €499,-

Jednoduchý web a fotografovanie pre Penzión Javor

Výzva

Jednoduchá web stránka pre penzión

Web stránka pre Penzión Javor (www.penzionjavor.sk) v Ždiari je jednoduchá web stránka vytvorená s pomocou služby Webnode. Hlavným cieľom majiteľa penziónu bolo ukázať ponuku penziónu tým, ktorí hľadajú kvalitné ubytovanie v Ždiari a okolí.

Riešenie

Online prezentácia ubytovania

Hlavným cieľom novej web stránky pre Penzión Javor bolo ukázať vybavenie aj okolie penziónu pomocou pútavých fotografií. Na profesionálne interiérové fotografie penziónu preto natrafíte už na úvodnej stránke a fotografie penziónu a okolia Vás budú sprevádzať počas celej návštevy webu.

UX/UI

Cenník ubytovania a kontaktný formulár

Prehľadné menu, fotografie interiéru aj okolia, aktuálny cenník a praktické informácie o vybavení penziónu sú overený spôsob ako získať viac telefonátov a online rezervácií.

Prehľadný, aktuálny cenník ubytovania

Prehľadný a cenník ubytovania spolu s informáciami o zľavách sú jedným z hlavných dôvodom, prečo potencionálny hostia navštevujú web stránky ubytovacích zariadení.

Aktuálny cenník ubytovania pre Penzión Javor v Ždiari je rozdelený do prehľadných kategórií podľa typu ubytovania (apartmány alebo samostatne izby), ďalej podľa sezóny a nechýbajú informácie o zľavách a cenách zvýhodnených pobytov. Rovnako aj túto stránku dopĺňajú profesionálne fotografie ubytovania.

Jednoduchý kontaktný formulár pre overenie termínov

Vaši potencionálny hostia hľadajú rýchly a jednoduchý spôsob, ako si overiť dostupnosť ich termínu.

Pre získanie informácií o dostupnosti termínov, vybavení penziónu alebo otázok pred príchodom na pobyt slúži jednoduchý kontaktný formulár. Pomocou neho môžu používatelia rýchlo kontaktovať majiteľov penziónu a získať potrebné informácie.

SEO

Optimalizácie pre internetové vyhľadávače

V prostredí online reklamy pre ubytovateľov zo Ždiaru a okolia je množstvo konkurencie. Správne nastavenie technického SEO, ďalej texty so správnymi kľúčovými slovami a obrázky so správnymi alt-tag výrazmi sú kľúčom k úspechu vo výsledkoch. vyhľadávania.

Kľúčové slová a spätné odkazy

Hľadanie ubytovanie najčastejšie začína vo vyhľadávači Google, preto je potrebné aby bol aj obsah stránky prispôsobený výrazom, ktoré potencionálny hostia zadávajú pri hľadaní ubytovanie v Ždiari a okolí. Dôveryhodnosť web stránke dodávajú tiež spätné odkazy, ktoré sa získavajú z online portálov a partnerských stránok.

Online reklama s Google Ads

Pre top pozície vo výsledkoch vyhľadávača Google sa počas celého roka využíva aj platení reklama od Google Ads. Online reklama vo vyhľadávačoch zaručí, že sa stránka zobrazí tým používateľom, ktorí hľadajú ubytovanie v Ždiari a okolí.

Správnym nastavením kampane Google Ads sa šetria náklady na reklamu (cena za klik) a zvyšuje sa šanca, že potencionálny hostia kontaktujú majiteľov penziónu a rezervujú si svoj pobyt.

Ďalšie

Profesionálna interiérová fotografia

Potreba vidieť vybavenie penziónu je jednou z hlavných požiadaviek používateľov, ktorí hľadajú informácie o ubytovaní na internete.

Počas celodenného fotografovania vznikli fotografie interiéru aj exteriéru penziónu. Profesionálne upravené fotografie slúžia pre propagáciu na web stránke, online ubytovacích portáloch a sociálnych profiloch penziónu.

Trvanie: October 4, 2021 – October 22, 2021

Portfólio

Quidem lorem quis ipse sensus quid aliud memini adiit ipse fuit lorem si voluptatem esset quae et philosophiae iste animus confirmandus tum melius.