Služby

Viac ako 15 rokov skúseností s tvorbou web stránok na mieru, SEO optimalizácia pre vyhľadávače, reklama od Google Ads
Web stránky:

Tvorba web stránok

Naša ponuka: jednoduchý web alebo kompletná web stránka na mieru. Bezpečný hosting od Websupportu vypusťte z hlavy–máte ho od nás zadarmo. Rovnako aj SEO optimalizácia, 24/7 monitoring, aktualizácie Wordpressu aj údržba. Všetko v cene už od: €499,-

Jednoduchý web

Wordpress web stránka, 3 – 5 podstránok, SEO optimalizácia, bezplatný hosting. Jednoduchý a rýchly spôsob ako dostať Vašu ponuku online rýchlo a jednoducho.

Web stránka na mieru

Kompletná web stránka optimalizované pre maximálny výkon Vašej ponuky na internete. Vzhľad na mieru, SEO optimalizácia, hosting zadarmo, 20+ hodín pre tvorbu stránky podľa Vašich predstáv.

Cenník:

Jednoduchý web už od: €499,-. Web stránka na mieru už od €899,-. Viac z našej ponuky nájdete tu: Cenník web stránky.

SEO:

Optimalizácia pre vyhľadávače

SEO (Search Engine Optimization) zahŕňa optimalizáciu Vašej webstránky, aby sa zlepšila jej pozícia vo výsledkoch vyhľadávania.

Dosiahneme to pomocou vytváranie kvalitného obsahu, získavania spätných odkazov, optimalizáciou meta tagov a titulkov a správnym nastavením webstránky pomocou SEO pluginov pre WordPress.

Optimalizácia web stránky

Oplatí sa venovať pozornosť technickému SEO. Optimalizácia web stránky má schopnosť získavať nových návštevníkov.

Ide napríklad o zvýšenie rýchlosti načítania stránky, optimalizáciu obrázkov, vytvorenie sitemapy alebo nastavenie presmerovaní pre stránky, ktoré už neexistujú.

Optimalizácia zvyšuje kvalitu Vašej stránky, pomáha zlepšovať jej používateľnosť a zlepšuje jej pozíciu vo vyhľadávačoch.

Články a spätné odkazy

SEO články sú napísane tak, aby pomohli Vašej stránke zlepšiť pozíciu vo vyhľadávačoch. Obsahujú kľúčové slová a sú napísané tak, aby ponúkali užitočné informácie pre Vašich zákazníkov.

Spätné odkazy, alebo “backlinks”, sú odkazy z iných webových stránok na vašu web stránku. Sú dôležité pre SEO, pretože pre Google sú znamením, že Vaša stránka je dôveryhodná a má kvalitný obsah. Čím viac spätných odkazov, tým lepšia pozícia vo vyhľadávačoch.

Cenník:

Vyskúšajte zadarmo: bezplatný SEO audit Vašej web stránky, analýza kľúčových slov a prehľad Vašej konkurencie Vám odhalia skryté príležitosti, ako získať nových zákazníkov.

Marketing:

Online reklama a Google Ads

Služba Google Ads je overený spôsob, ako získať nových zákazníkov. Vaša reklama sa zobrazujú presne tým používateľom, ktorí vyhľadávajú Vašu ponuku. Naviac, môžete kontrolovať rozpočet kampane, efektívne cieliť reklamu podľa Vašich potrieb alebo ju na istý čas pozastaviť.

Cenník:
Cenová ponuka Google Ads kampane záleží od Vašich špecifických potrieb. Na začiatok: €29,-/h., osem a viac hodín mesačne.
Cenník

Koľko stojí webstránka

Cena web stránky sa prispôsobí Vašim potrebám. Začnite s jednoduchým webom alebo web stránkou na mieru. SEO optimalizáciu aj hosting na prvý rok máte v cene web stránky.
€29.99,-
Hosting
Starosti so servermi hoďte za hlavu! Hosting od Websupportu máte prvý rok zadarmo
  • Stabilný WordPress hosting
  • Zálohy a podpora
Zadarmo
Jednoduchý web
€499,-
Jednoduchá web stránka na mieru a hosting pre pohodlný začiatok s online marketingom
  • Obsah3 - 5 stránok
  • Hostingzadarmo
  • SEOv cene
Zistite viac
Webstránka na mieru
€899,-
Kompletná web stránka na mieru s hostingom, ktorá sa prispôsobuje Vaším potrebám
  • Obsah5 a viac stránok
  • Hostingzadarmo
  • SEOv cene
Zistite viac
€99,-
SEO optimalizácia
Optimalizácia web stránky a anlýza kľúčových slov pre lepšiu pozíciu vo výhľadávačoch
  • Analýza kunkurencia a príležitostí
  • Analýza kľučových slov
Zadarmo

Vyskúšajte zadarmo

S nami ušetríte čas aj peniaze. Vyskúšajte naše bezplatné služby a sami sa rozhodnite, čo z našej ponuky Vám vyhovuje najviac.

Kontaktujte ma →