Projekt
Služby: Webstránka na mieru, SEO, rozpočet: €899,-

Web stránka na mieru a SEO pre lekársku ambulanciu

Výzva

Ako osloviť nových pacientov

MUDr. Andrea Slodičáková preberá ambulanciu Spišská Stará Ves. Nábor nových pacientov so sebou prináša výzvy, ako rýchlo a jednoducho komunikovať s potencionálnymi pacientmi.

Riešenie

Moderný web aj online reklama

Predstavujeme: nová web stránka, profil Google moja firma aj Facebook stránka s informáciami o ponuke ambulancií MUDr. Slodičákova. Navyše, online formulár pre bezstarostnú zmenu lekára cez telefón alebo e-mailom.

UX/UI

Prehľadný web na PC aj mobile

Vzhľad web stránky je jednoduchý. Cieľom je informovať o ponuke ambulancií MUDr. Slodičákovej. Všadeprítomné kontaktné údaje, ordinačné hodiny aj formulár pre zmenu lekára. Optimalizované pre maximálnu rýchlosť a pohodlnú navigáciu na PC aj mobile.

SEO

Informácie o ambulancii rýchlo a prehľadne

Obsah web stránky je optimalizovaný tak, aby používatelia Google bezpečne našli ponuku ambulancie. Využívajú sa špecifické kľúčové slová, fotografie aj kód stránky je optimalizovaný pre maximálny rýchlosť a spokojnosť používateľov.

Pre lokálnu SEO optimalizáciu boli vytvorené dva samostatné profily Google moja firma. Tie slúžia ako rýchly zdroj informácií o polohe ambulancií, kontaktoch aj ordinačných hodinách.

Na koniec, nová Facebook stránka informuje potencionálnych pacientov o ponuke ambulancií Ždiar alebo Spišská Stará Ves. Pre ešte lepšiu komunikáciu sa využívajú sponzorované príspevky.

Ďalšie

Lepšie raz vidieť, ako sto krát počuť platí najmä ak sa rozhodujete o zmene lekára. Obe ambulancie získali nové fotografie interiérov, vybavenia aj okolia. Takto sa noví pacienti dozvedia viac o ponuke ambulancie ešte pred samotným príchodom.

Trvanie: April 22, 2023 – April 30, 2023

Portfólio

Quidem lorem quis ipse sensus quid aliud memini adiit ipse fuit lorem si voluptatem esset quae et philosophiae iste animus confirmandus tum melius.