Web stránka

Web stránka na mieru a Google Ads pre požičovňu lyží

Výzva

Potencionálny zákazníci požičovne lyží si svoj príchod na pobyt dobre plánujú. Na internete hľadajú informácie o produktoch alebo službách, ktoré budú počas svojho pobytu potrebovať.

Pomalé web stránky, nedostatok aktuálnych informácií a zložitý spôsob kontaktu s požičovňou spôsobujú frustráciu, kvôli ktorej požičovne lyží prichádzajú o zákazníkov z internetu.

Riešenie

Web stránka na mieru s prehľadnou ponukou požičovne, kvalitné fotografie, aktuálny cenník a rýchly spôsob ako si overiť dostupnosť výstroje alebo získať viac informácií mailom, či telefonicky.

UX/UI

Prehľadná ponuka a galéria

Ponuka požičovne lyží sa prezentuje už od úvodnej stránky. Kategórie s obrázkom a stručným popisom rýchlo informujú o ponuke. Podrobné informácie získate v na pod-stránke „Ponuka“.

Pre lepšiu ilustráciu prostredia slúži „Fotogaléria“ s profesionálnymi fotografiami, ktoré zobrazujú vybavenie požičovne aj ski-servisu.

Aktuálny cenník a zľavy

Aktuálne cenník je prehľadný na PC aj mobile. Rozdelený do prehľadných kategórií, v dvoch menách – EURO aj Zloty. Navyše, prehľadný prepočet zliav aj toho, koľko zákazníci ušetria.

Bezplatná rezervácia výstroje

Pre rezerváciu výstroje slúži jednoduchý online formulár. Stačí si vybrať z ponuky, zadať základné kontaktné údaje a odoslať. Po potvrdení Vás bude Vaša výstroj čakať pripravené v deň, na kedy ste si ju objednali. Rezervácia výstroje je bezplatná.

SEO

SEO optimalizácie pre požičovňu lyží

Quidem lorem quis ipse sensus quid aliud memini adiit ipse fuit lorem si voluptatem esset quae et philosophiae iste animus confirmandus tum melius.

Optimalizácia na vybrané kľúčové slová

Webkamera, pocasie,

Google My Business pre top pozíciu

Kvalitné spätné odkazy

Online reklama s Google Ads

Ďalšie

Profesionálne fotografie

Profesionálne fotografie pomáhajú používateľom vytvoriť si lepšiu predstavu o ponuke požičovne a prostredí, v ktorom na nachádza.

Kvalitné fotografie zároveň zvyšujú dôveryhodnosť u zákazníkov a ich ochotu objednávať služby požičovne.

Trvanie: October 12, 2009 – November 12, 2023

Portfólio

Quidem lorem quis ipse sensus quid aliud memini adiit ipse fuit lorem si voluptatem esset quae et philosophiae iste animus confirmandus tum melius.