Pripravujeme
Služby: Webstránka na mieru, rozpočet: €899,-

Web stránka na mieru a SEO pre Chiroworks, Martin Hyben

Výzva

Web stránka chiroworks.sk v núdzi

Pôvodná web stránka už nespĺňa najnovšie štandardy. Je pomalá, mobilná verzia sa nezobrazuje správne a obsah stránky sa nezobrazuje vo vysledoch Google.

Riešenie

Web stránka na mieru, SEO optimalizácia

Nová web stránka vytvorená pomocou Bricks Builder je moderná a rýchla. Fotografie optimalizované do formátu *.webp sa rýchlo zobrazujú. Obsah je optimalizovaný tak, aby ho vyhľadávače ako Google bezpečne a rýchlo našli.

UX/UI

Nadčasový vzhľad aj výkon

Hlavnou požiadavkou pri zadaní bolo vytvoriť vzhľad, ktorý by evokoval východ slnka, symbolizujúci prinavrátenie zdravia a objavenia novej energie po terapii Chiroworks. Farby web stránky aj fotografie sú teplé a navodzujú atmosféru vychádzajúceho slnka.

SEO

Optimalizácia obsahu aj fotografií

Pôvodná stránka obsahuje blog s článkami o filozofii Chiroworks, chiropraxia aj tipy, ako sa starať o zdravie. Celá doména prešla auditom s pomocou ahrefs.com, všetky linky boli pridané do Google Search Console. Pre lepšiu správu a optimalizáciu obsahu blogu je nastavený plugin RankMath.

Trvanie: March 12, 2023 – March 31, 2023

Portfólio

Quidem lorem quis ipse sensus quid aliud memini adiit ipse fuit lorem si voluptatem esset quae et philosophiae iste animus confirmandus tum melius.