Pripravujeme
Služby: Jednoduchá webstránka, SEO, rozpočet: €499,-

Web stránka na mieru a Google Ads pre požičovňu elektrobicyklov

Výzva

Ako zlepšiť SEO web stránky

Pôvodná web stránka pre požičovňu elektrobicyklov bola zastaralá. Pozícia web stránky vo vyhľadávači Google sa prepadla a počet klientov z internetu začal rapídne klesať. Konkurencia v regióne začala preberať potencionálnych zákazníkov.

Riešenie

Optimalizácia pre vyhľadávače aj Google Ads

Nová WordPress web stránka je optimalizovaná pre maximálnu rýchlosť. Stránka sa jednoducho používa na PC aj na mobile. Aktualizácia profilu Google My Business, nové, kvalitné spätné odkazy. Google Ads kampaň pre posilnenie pozície v Google.

UX/UI

Jednoduchý vzhľad novej web stránky je moderný a evokuje technológiu, elektrobicykle. Menu obsahuje telefónne číslo, najčastejší spôsob, ako potencionálny klienti kontaktujú požičovňu.

Pribudol prehľadný cenník aj online rezervácia. Obrázky prehľadne prezentujú ponuku požičovne aj prostredie v ktorom sa nachádza.

SEO

Optimalizácia web stránky

Doména web stránky prešla podrobným SEO auditom. Registrácie v nástroji Google Search Console, analýza pomocou ahrefs.com, inštalácia pluginu RankMath pre jednoduchú optimalizáciu obsahu. Všetky obrázky sú optimalizované vo formáte .webp.

Optimalizácia kódu pomocou pluginu Perfmatters. Maximálnu rýchlosť zabezpečuje „cache“ plugin WP Rocket.

Optimalizácia obsahu, meta tagy

Pre zlepšenie pozície web stránky vo vyhľadávačoch je obsah optimalizovaný pre vybrané kľúčové slová. Nové, externé odkazy „linkujú“ späť na stránku pre ešte lepšiu pozíciu na Googli.

Reklama Google Ads

Pre urýchlenie výsledkov je nastavená platená reklama pomocou Google Ads. Kampaň je počas roka priebežne optimalizovaná pre špecifické kľúčové slová aj vybrané publikum a lokality.

Trvanie: March 24, 2023 – March 29, 2023

Portfólio

Quidem lorem quis ipse sensus quid aliud memini adiit ipse fuit lorem si voluptatem esset quae et philosophiae iste animus confirmandus tum melius.