Projekt
Služby: Webstránka na mieru, rozpočet: €899,-

Web stránka na mieru a interiérová fotografia pre architektov

Výzva

Web stránka na mieru pre architektonické štúdio. Moderný dizajn a prehľadné portfólio pre lepší kontakt so zákazníkmi.

Tatra Ateliér Poprad stavia na pevných základoch – jednoduchý vzhľad, bezpečný hosting od spoločnosti WebSupport a rokmi preverená spoľahlivosť systému WordPress.

Riešenie

Architektonické štúdio Tatra Ateliér Poprad prináša kvalitu a skúsenosti v podobe moderných návrhov budov a interiérov.

Prvotný zámer prezentovať doterajšiu prácu v prehľadnom online portfóliu položila základ pre moderný vzhľad web stránky a prehľadné menu pre pohodlnú navigáciu.

UX/UI

Prehľadné portfólio, cenník služieb

Minimalistická vzhľad web stránky zabezpečí, že informácie, ktoré hľadáte nájdete rýchlo a tam, kde ich očakávate.

Portfólio projektov a prípadové štúdie

Pomocou prehľadnej menu navigácie aj prehľadne umiestnených odkazov sa rýchlo dostanete k tomu najdôležitejšiemu – aktuálne portfólio prác stavebných inžinierov a architektov z Tatra Ateliér.

Cenník služieb a cenová ponuka na vyžiadanie

Pre informácie o ponuke služieb aj cenách navštívte aktuálny cenník alebo si vyžiadajte bezplatnú cenovú ponuku na počkanie pomocou jednoduchého a rýchleho kontaktného formulára.

Zoznámte sa s tímom Tatra Ateliér

Práva architektov a stavebných inžinierov je podľa majiteľov štúdia práca, ktorá si vyžaduje pozornosť a osobitý prístup ku každému klientovi a jeho potrebám.

Spoznajte kolektív Tatra Ateliér pomocou stránky “O nás” alebo ich kontaktujte a sami sa presvedčte o ich profesionalite.

SEO

Optimalizované pre PC aj mobil

Viac než 60% používateľov navštevuje web z mobilného telefónu, preto sa veľká pozornosť venujte tomu, ako sa stránka zobrazuje nie len na PC ale aj na tabletoch a mobilných zaradeniach.

Technické SEO pre lepšiu pozíciu na Googli

Používatelia uprednostňujú prehľadné web stránky, ktoré sa rýchlo nečítavajú na počítači aj mobile. Rovnako aj Google, vo výsledkoch vyhľadávania uprednostňuje web stránky, ktoré sú optimalizovanú pred tými, ktorá neprejdú testom PageSpeed Insights.

Optimalizácia web stránky, konverzia obrázkov na formát Webp aj časté aktualizácie plugin-ov zabezpečujú, že sa stránka rýchlo načítava a správne zobrazuje na všetkých zariadeniach. Súčasťou rýchlosti web stránky je aj rýchly hosting od spoločnosti Websupport.

Ďalšie

Profesionálny fotograf architektúry

Súčasťou spolupráce bolo tiež fotografovanie. Štúdio využíva celoročné služby profesionálneho fotografa interiérov aj architektúry.

Počas jedného dopoludnia vznikli profesionálne fotografie z kancelária, štýlove zábery kolektívu počas práce aj fotografie exteriéru budovy kde štúdio sídli.

Trvanie: February 25, 2022 – August 18, 2022

Portfólio

Quidem lorem quis ipse sensus quid aliud memini adiit ipse fuit lorem si voluptatem esset quae et philosophiae iste animus confirmandus tum melius.