Projekt
Služby: Webstránka na mieru, SEO, rozpočet: €899,-

Web stránka, fotografovanie a logo pre lyžiarske stredisko

Výzva

Nová web stránka pre Ski Strednica

Rodiny s deťmi si svoj príchod na lyžovačku v Tatrách podrobne plánujú. Priazeň lyžiarov získavajú tie strediská, ktoré nájdu spôsob, ako osloviť zákazníkov na internete s prehľadnými informáciami o ponuke, stave zjazdoviek a cenách skipasov.

Riešenie

WordPress web stránka a SEO

Nová web stránka www.strednica.sk si dáva za cieľ poskytovať aktuálne informácie o ponuke strediska rýchlo a jednoducho. Nech hľadáte na PC alebo mobile, získavate informácie o stredisku Ski Strednica rýchlo a pohodlne.

UX/UI

Nová sezóna. Nová online ponuka

S novou sezónou prichádza nové vedenie aj nová, ešte lepšia ponuka. Všetky informácie, prehľadný senník skipasov aj aktuálne fotografie nájdete na novej web stránke strediska Ski Strednica.

Ponuka strediska, novinky a podujatia

O ponuke strediska sa dozviete v sekcii „Služby“. Sem sa dostanete buď priamo z úvodnej stánky alebo pomocou prehľadného menu.

Aktuálny a prehľadný cenník, zľavy pre školy

Používatelia navštevujú stránky strediska aby sa dozvedeli o ponuke a cenách lístkov. Prehľadný cenník skipasov je rozdelený podľa lyžiarskej sezóny a nechávajú ani informácie o zľavách.

Počasie a web kamera Ždiar – na živo zo strediska

Web kamera Ždiar a počasie Ždiar sú kľúčové slová, ktoré používatelia najčastejšie zadávajú do vyhľadávača, keď sa rozhodujú kam za lyžovačkou v Tatrách. Stránka web kamery ponúka živý pohľad do strediska aj informácie po počasí.

Foto a video galéria – spoznajte stredisko

Pre lepšiu predstavu o ponuke strediska navštívte foto galériu. Nájdete tu profesionálne fotografie zo strediska, ďalej fotografie reštaurácie, požičovne lyží aj lyžiarskej školy. Nechýbajú ani najnovšie fotografie z podujatí v stredisku a videá.

Ďalšie

Profesionálne fotografie aj nové logo

S novou web stránkou prišiel rad aj na nový vzhľad strediska – Strednicu reprezentujú nové logo, farby aj nové, fotografie.

Profesionálne fotografie strediska

S novou ponukou strediska prichádza aj potreba kvalitnej prezentácie na internete a sociálnych sieťach. Ponuku, služby aj podujatia strediska zachytávajú profesionálne fotografie. Profesionálne strediska sú vďačným obsahom pre sociálne siete aj partnerské portáli.

Nové logo Strednica aj nové farby

Nové logo Strednica je jednoduché a zapamätateľné. Inšpiráciou je logo spoločnosti Marker – výrobca viazaní pre lyže.

Oblúk v logu reprezentuje charakter zjazdoviek strediska – údolie s miernymi svahmi. Centrovaný charakter zase evokuje názov strediska a jeho pôvod. (Strednica, pôvodne stredová medzi zastávka už neexistujúcej lanovky na drevo “Šodoronka”). Súčasťou loga sa stáva aj rok 1952 – rok založenia strediska.

Nové farby strediska sú rozdelené do dvoch kategórií – studená paleta počas zimnej sezóny a teplé tóny pre reprezentáciu značky počas leta. Všetky propagačné materiály tak získavajú na konzistentnosti a profesionalite.

Skicentrum Strednica Logo
Odkazy

www.strednica.sk

PageSpeed Insights, 97, 96, 100, 100
Gtmetrix, A, 97%, 94%, 911 ms

Trvanie: December 14, 2022 – December 21, 2022

Portfólio

Quidem lorem quis ipse sensus quid aliud memini adiit ipse fuit lorem si voluptatem esset quae et philosophiae iste animus confirmandus tum melius.