Projekt
Služby: Webstránka na mieru, rozpočet: €899,-

Projekt: crossworking.sk – zoznam coworkingov na Slovensku

Výzva

Online marketing pre coworkingy

Pri hľadaní informácií o ponuke slovenských coworkingov na internete sa používatelia potýkajú s nedostupnými web stránkami, neaktuálnymi cenníkmi alebo nekvalitnými fotografiami z mobilu. Pritom od inovatívnych  coworkingov by sa dalo očakávať viac.

Riešenie

Zoznam coworkingov na Slovensku

Projekt crossworking.sk – zoznam coworkingov na Slovensku si dáva za cieľ priviesť bohatú ponuku slovenských coworkingov na internet. Online zoznam ponúka možnosť bezplatne inzerovať ponuku coworkingov potencionálnym zákazníkom, ktorí hľadajú informácie o coworkingoch na internete.

Jednoduchý nápad. Jednoduchý web

Vzhľad aj funkcionalita web stránky www.crossworking.sk slúžia k jedinému účelu – pomôcť používateľom získať prehľad o ponuke aktívnych coworkingov na slovensku spolu s informáciami polohe, cenách a dostupnosti priestorov.

Prehľadný zoznam coworkingov na Slovensku

Jednoduchá prezentácia coworkingu ponúka kontaktné údaje, foto galériu, informácie o cenách aj kontaktný formulár pre overenie dostupnosti termínov. Všetko optimalizované pre rýchle prezeranie web stránky jak na počítači tak na mobile aj tablete.

SEO

Coworking aj zasadačka na prenájom

Pri vyhľadávaní coworkingov Vás najskôr napadne zadať do Google výrazy ako coworking, coworking + mesto prípadne coworkingy na slovensku… Príležitosť pre správnu optimalizáciu pre coworkingy na Slovensku leží v lepšom pochopení kľúčových slov.

Používatelia najčastejšie hľadajú „kancelárie na prenájom“, „zdieľané kancelárie“. Príležitosťou pre lepšiu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania sú tiež výrazy ako „zasadačka na prenájom“ alebo „podujatia“.

Technické SEO – optimalizácia web stránky

Každý z nás ma rád rýchle a prehľadné web stránky. Projekt crossworking.sk ma za cieľ ponúknuť zoznam coworkingov na Slovensku rýchlo na akomkoľvek zariadení. Web stránka je preto optimalizovaná pre maximálnu rýchlosť a čo najlepší zážitok s používania na každom zariadení.

Staňte sa súčasťou projektu crossworking.sk

Pozývame Vás spoznať bohatú ponuku coworkingov na Slovensku. V prípade, že aj Vy ponúkate priestory na prenájom a radi by ste sa stali súčasťou ponuky, budem radi ak sa pridáte k tým, ktorí už bezplatne prezentujú svoju ponuku na portáli crossworking.sk.

Trvanie: November 14, 2023 – December 28, 2023

Portfólio

Quidem lorem quis ipse sensus quid aliud memini adiit ipse fuit lorem si voluptatem esset quae et philosophiae iste animus confirmandus tum melius.