Pripravujeme
Služby: Webstránka na mieru, rozpočet: €899,-

Web stránka, fotografovanie a SEO pre Penzión Budzák

Výzva

Rastúca ponuka zvyšuje nároky na online marketing majiteľov ubytovacích zariadení. Ponuka na internete je bohatá, preto sa zvyšujú aj nároky na kvalitu ubytovania a ich prezentáciu.

Riešenie

Nadštandardné izby, kvalitná reštaurácia a atraktívna poloha Penziónu Budzák v Ždiari si zaslúži kvalitnú online prezentáciu.

Štýlová web stránka na mieru, kvalitné fotografie, SEO a online reklama prilákajú nových zákazníkov z internetu.

UX/UI

Štýlová web stránka na mieru

Unikátny interiér izieb a nadštandardné služby penziónu Budzák si zaslúžia kvalitnú prezentáciu. Rovnako aj potencionálny hostia očakávajú, že penzión s takouto kvalitou sa bude rovnako kvalitne prezentovať na internete.

Online prezentácia unikátnej ponuky

Penzión Budzák disponuje unikátnou ponukou – štýlovo zariadené izby spolu s vlastnou reštauráciou a zážitkovou kuchyňou. Úvodná stránka, menu aj pätička stránky si dávajú za cieľ len jedno – ukázať ponuku penziónu každému, kto stránku práve navštívil.

Rezervačný formulár a kontakt

Web stránka pre penzión návštevníkom slúži ako prezentácia ponuky. Majiteľ penziónu zase očakáva, že web stránka priláka nových zákazníkov.

Pre rýchle overenie dostupností termínov slúži prehľadný kontaktný formulár spolu s kontaktnými údajmi aj mapou.

Prehľadná foto galéria

Jedinečný interiér izieb penziónu je dobre vidieť, no najlepšie bude ak ho aj zažijete. Ako pozvánka slúži fotogaléria izieb, reštaurácie aj okolia penziónu. Profesionálne fotografie autenticky zobrazujú kvalitu zariadenia aj služieb penziónu.

SEO

Optimalizácia pre top výrazy

Obsah web stránky aj obrázky sú optimalizovaní tak, aby ho bezpečne našli tí, ktorí hľadajú kvalitné ubytovanie s vlastnou reštauráciou v Ždiari a okolí.

Optimalizácie web stránky – technické SEO

Aby sa stránka rýchlo zobrazovala jak na PC tak na mobile, optimalizáciou prešli obrázky aj použité WordPress pluginy. Pre ešte lepšie výsledky je stránka umiestnená na serveroch od spoločnosti WebSupport.

Spätné odkazy stránku penziónu

Súčasťou kvalitnej SEO stratégie je budovanie kvalitných spätných odkazov. Majiteľ penziónu sa zameriava najmä na kvalitn= odkazy z ubytovacích portálov kde inzeruje alebo cestovateľských portálov ako sú napríklad tripadvisor.com alebo recenzie Google.

Ďalšie

Profesionálna interiérova fotografia

Quidem lorem quis ipse sensus quid aliud memini adiit ipse fuit lorem si voluptatem esset quae et philosophiae iste animus confirmandus tum melius.

Odkazy

www.penzionbudzak.sk

Fotografie, behance.net

Page Speed Insights • 68, 96, 100, 100
GTmetrix • A, 96%, 93%, 1.2s

Trvanie: February 1, 2021 – February 23, 2021

Portfólio

Quidem lorem quis ipse sensus quid aliud memini adiit ipse fuit lorem si voluptatem esset quae et philosophiae iste animus confirmandus tum melius.