Web stránka
Služby: Jednoduchá webstránka, rozpočet: €499,-

Web stránka a fotografovanie pre Privát v Bachledovej doline

Výzva

Web stránka pre privát Bachledka

Jednoduchý web a interiérová fotografia pre Privát Bachledka, Bachledova dolina, Ždiar. Webnode web stránka pre lepšiu prezentáciu ponuky a komunikáciu so zákazníkmi.

Výzva

Dovolenka v Bachledovej doline

Hlavným cieľom novej web stránky pre privát Bachledka v Bachledovej doline bolo ukázať návštevníkom kvalitu ubytovania a unikátnu lokalitu privátu spolu s cenníkom a možnosťami zliav.

UX/UI

Galéria, video, informácie…

Hlavným cieľom web stránky pre Privát Bachledka je ukážka vybavenia privátu a unikátneho prostredia s výhľadom na hory.

Prehľadná foto galéria a video

Súčasťou návrhu novej web stránky bolo aj fotografovanie interiérov a exteriérov privátu. Počas fotografovania sa tiež vytvorili krátke videá zachytávajúc zariadenie privátu. Fotografie exteriéru ukazujú privát v jeho jedinečnom prostredí.

Informácie o ponuke ubytovania

Používatelia navštevujú stránky ubytovaní s jasným cieľom – získať podrobné informácie po ponuke, cenách a možnostiach zliav.

Web stránka privátu preto už na úvodné informuje o ponuke privátu. Ďalej profesionálne fotografie privátu a video izieb.

Cenník, kalendár dostupnosti, kontakt

Podrobné informácie o ponuke privát aj fotografie nájdete na stránke ubytovanie. Pre overenie dostupnosti termínov slúži „Kalendár dostupnosti“ – integrácia kalendára z profilu megaubytovanie.sk.

V prípade, že máte viac otázok, stránka „Kontakt“ ponúka kontaktné údaje aj rýchly kontaktný formulár.

SEO

Optimalizácie pre vyhľadávače

Online ponuka ubytovania v Bachledovej doline podlieha silnej konkurencii a zviditeľniť sa vyžaduje viac než len web stránku.

Pre lepšie výsledky vo vyhľadávačoch vznikla sekcia „Atrakcie“, kde majiteľka privátu píše SEO optimalizované články o možnostiach trávenia voľného času v blízkom okolí privátu počas celého roka.

Trvanie: November 24, 2021 – December 12, 2021

Portfólio

Quidem lorem quis ipse sensus quid aliud memini adiit ipse fuit lorem si voluptatem esset quae et philosophiae iste animus confirmandus tum melius.